دانلود آلبوم جدید شادمهر عقیلی به نام تجربه کن

آلبوم جدید شادمهر عقیلی به نام تجربه کن منتشر شد

نقد و بررسی این آلبوم و کلیه اخبار مربوط به این آلبوم را در ادامه می خوانید

دانلود آلبوم جدید شادمهر عقیلی به نام تجربه کن

تجربه کن دوازدهمین آلبوم استودیویی اثر شادمهر عقیلی خواننده موسیقی پاپ ایرانی می باشد که بعد از چهار سال در ۲۰ آذر ۱۳۹۵ و از سوی کمپانی آونگ میوزیک منتشر گردید.

این آلبوم ابتدا به دلیل اختلاف ساعت کشور نیوزلند و پخش آلبوم در آیتیونز نیوزلند یک روز زود تر توسط افراد سود جو به گفته صفحه رسمی آلبوم تجربه کن به صورت غیر رسمی منتشر شد .

تمامی ترانه های آلبوم تجربه کن متعلق به آرش مهرابی می باشد و ترانه ها چندان قافیه محور نمی باشند و سعی شده سبک جدیدی ارائه شود و بیشتر تمرکز بر روی احساس آهنگ ها باشد .

شادمهر در این آلبوم از تیمی جوان استفاده کرده وبر خلاف آلبوم های قبلی که تمام آهنگسازی ها را خود شادمهر انجام داده بود تنها یک قطعه به نام “تکرارم نکن” که اثری ارکسترال و متفاوت است را خود او آهنگسازی و هفت قطعه دیگر را وحید پویان آهنگسازی کرده است .

امیر فرشباف رابط بین شادمهر و تیم آلبوم می باشد و به همراه بهداد کاموری تهیه کننده این آلبوم می باشند .

همچنین تنظیم تمامی قطعه ها را بجز “تکرارم نکن” که شادمهر آن را تنظیم کرده است ، سعید زمانی و میلاد هاشمی انجام داده اند که در آن ها انواع ساز های زهی استفاده شده است .

قطعه های “تجربه کن” و “همیشگی” قبل از انتشار آلبوم به همراه موزیک ویدیو منتشر شدند و ویدیو قطعه “ادامه میدمت” بعد از انتشار آلبوم پخش شد .همچنین ورژن دوم موزیک ویدیو تجربه کن به نام ورژن طرفداران که با ویدیو های ارسالی طرفداران شادمهر از لب خوانی این آهنگ ساخته شده بود منتشر شد و بسیار مورد توجه قرار گرفت .

در نظرسنجی ای که در کانال تلگرام شادمهر انجام شد قطعه “روز سرد” با ۳۷ درصد آرای طرفداران شادمهر به عنوان محبوب‌ترین و بهترین آهنگ این آلبوم انتخاب شد. قطعه های “همیشگی” ، “تجربه کن” ، “تنهاییام” ، “ادامه میدمت” ، “تکرارم نکن” ، “عقل و عشق” و “غرور” در رتبه های دوم تا هشتم قرار گرفتند .

طبق نظر سنجی سایت رادیو جوان ، سایت ویکی صدا و تمامی نظر سنجی های دیگر آلبوم تجربه کن به عنوان بهترین آلبوم سال ۱۳۹۵ انتخاب شد.

Loading the player ...
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *