از خبر ناراحت کننده جهانبخش برای هواداران تا مهمان ویژه که همه را غافل گیر کرد

از خبر ناراحت کننده جهانبخش برای هواداران تا مهمان ویژه که همه را غافل گیر کرد

کنسرت بابک جهانبخش دوم دی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار شد

از خبر ناراحت کننده جهانبخش برای هواداران تا مهمان ویژه که همه را غافل گیر کرد

تک سانگ – به نقل از گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کنسرت بابک جهانبخش دوم دی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار شد.
بابک جهانبخش کنسرت 2 دی 95
کنسرتی که تلفیقی از قطعه های ریتمیک و حسی این خواننده پاپ بود. جهانبخش ابتدا کنسرتش را با آهنگ تهران آغاز کرد که انرژی بخش برای هوادارانش بود.
پس از اجرای قطعه نخست وی با هوادارانش سلام و خوش و بش کرد و به آن ها خیر مقدم گفت.
قطعه های تو را دوست دارم از آلبوم حالم خوبه و مدار بی قراری دومین و سومین آهنگی بود که جهانبخش و گروهش آن را اجرا کردند.
سپس این خواننده محبوب مجید مشیری هنر پیشه سینما و تلوزیون که مهمان کنسرت بود، معرفی کرد.
پس از آن قطعه ی حالم خوبه به همراه ویدیو آن اجرا شد. هماهنگی بی نظیری میان موزیک و تصاویر ایجاد شده بود و نور پردازی ها به بهترین شکل ممکن انجام شد.
پس از اجرای این قطعه جهانبخش یکی دیگر از مهمانانش را معرفی کرد که هواداران با شنیدن نام و دیدن وی غافلگیر شدند. خواننده جوانی که این روزها حسابی بر سر زبان ها افتاده و به تازگی هم قطعه جدیدش با نام “چنین کنم چنان کنم” را منتشر کرده است. او کسی نبود جز حامد همایون.
جهانبخش با معرفی او اظهار امیدواری کرد که به زودی همایون را روی استیج ها در سراسر کشور خواهیم دید. وی در خصوص همایون گفت: هر جا می روم از حامد و کار هایش سخن می گویند.
پس از آن جهانبخش قطعه اکسیژن را اجرا کرد که باهمراهی بی نظیر هوادارنش همراه شد.
سپس وی از مهران فرشباف و آروین شیخ الاسلام کارگردان ویدیو ها تشکرو قدردانی کرد. همین یه بار قطعه حسی دیگری بود که توسط جهانبخش و گروهش اجرا شد و پس از آن سارا منجزوی بازیگر سینما و تلوزیون که مهمان کنسرت امشب جهانبخش بود، مورد تشویق هوادارن قرارگرفت.
اجرای آهنگ منو نگاه کن دراین قسمت از کنسرت جان دوباره ای به سالن بخشید و همه را به وجد آورد. پس از آن قطعات یه ساعت فکر راحت همراه با تصاویری از خود بابک جهانبخش و روز های ابری همراه با متن شعر و قطعات ای دل، دوست دارم، معجزه و حالم خوبه به صورت تلفیقی اجرا شد. در این بین جهانبخش خبر نسبتا تلخی را به هوادارانش داد. وی اعلام کرد که در سال آینده کم کارتر خواهد شد. جهانبخش در این خصوص گفت: سال آینده قرار است کمتر کار کنم. البته این حرفم به آن معنا نیست که موسیقی را رها کرده و دیگر آهنگی منتشر نمی کنم. می خواهم کمی استراحت کنم و با انرژی دو چندان و با قطعات جدید و برنامه های متفاوت شما را در کنسرت ها ببینم.
پس از این صحبت جهانبخش که واکنش متفاوت هواداران را به همراه داشت، قطعات برف و بی تو می میرم اجرا شد. نکته دیگر جالب کنسرت دوم دی جهانبخش اجرای قطعه منظومه احساسی بود که همان روز اجرای کنسرت، به صورت اینترنتی منتشر شده بود. زمانی که جهانبخش این آهنگ را می خواند، متن شعر روی ال سی دی مقابل هوادران نمایش داده می شد که جوی متفاوت را رقم زد. وی در این بین از بایک ریاحی پور، مسعود همایون گیتاریست، سامان امامی نوازنده گیتار، بهنام حکیم نوازنده تار و گیتار و دیگر نوازنده اش نیما حمیدی تشکر کرد. حمید رهنورد خواننده و موزیسین که جهانبخش خود را خیلی مدیون وی می دانست، مهمان دیگر کنسرت جهانبخش بود.
دیگر زمانش رسیده بود که این خواننده خوش صدای کشورمان پر تکرار ترین قطعه خود در اکثر کنسرت هایش که شب و باران باشد، اجرا کند. در پایان قطعات شاید از آلبوم حالم خوبه و خاص اجرا شد. همچنین از رضا تاج بخش رهبر ارکست تقدیر به عمل آمد.
بابک جهانبخش کنسرت 2 دی 95
بابک جهانبخش کنسرت 2 دی 95
Loading the player ...

دیدگاه :: 2

  • عکس های عروس ::

    پدرشون خواننده محلی فوق العاده ای بود
    روحشون شاد

  • دوربین مدار بسته ::

    خیلی خوبه من عاشق آهنگاشم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *